OQ0270500000G
メーカー部品番号:
OQ0270500000G
メーカー/ブランド:
Amphenol Anytek
部品説明:
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM
データシート:
RoHS状態:
鉛フリー/RoHS対応
在庫状況:
8,500
出荷元:
香港
配送方法:
DHL/FedEx/TNT/UPS/EMS
見積依頼(RFQ)
*必須項目 “見積依頼” 迅速に連絡します Email: lucy@micyp.com
* 部品番号
* メーカー
* 必要数量
* 会社名
* 連絡先
* メール
* 電話番号
メッセージ内容
メーカー :
Amphenol Anytek
商品カテゴリ :
ヘッダー・プラグ・ソケット
Color :
Green
Contact Mating Finish :
Tin
Current - IEC :
Current - UL :
12 A
Features :
Header Orientation :
Vertical
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Number of Positions :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Plug Wire Entry :
Positions Per Level :
2
Product Status :
Active
Termination Style :
Solder
Type :
Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Voltage - IEC :
Voltage - UL :
300 V